gallery/workplace-1245776_1280

Компанія MikroTik

  MikroTik - компанія з Латвії, яка займається розробкою обладнання для інтернет-мереж. Місія компанії - зробити існуючі інтернет-технології швидше, могутніше і доступніше для більш широкого кола користувачів.

  Mikrotik - один з провідних світових виробників мережевого устаткування. В асортименті якого, широкий вибір як SOHO обладнання, так і обладнання операторського класу. Серед пристроїв, що випускаються даною компанією: бездротові точки доступу, провідні та безпровідні маршрутизатори, комутатори, оптоволоконное обладнання, плати RouterBord і багато іншого. А головними його перевагами, вважаються - продуктивність, гнучкість налаштувань і стабільність роботи. Які і принесли йому загальну популярність.При цьому не останню роль, грає те, що всі пристрої Mikrotik, працюють під управлінням власної мережевої операційної системи Mikrotik RouterOS, що підтримує роботу як з більшістю стандартних мережевих протоколів і технологій, так і з пропрієтарними протоколами, покликаними значно поліпшити роботу бездротових каналів зв'язку. Пристрої від компанії Mikrotik, користуються все більшою популярністю серед професіоналів. На їх базі створюються все більше і більше широкосмугових бездротових мереж, а так же, мереж підприємств і домашніх мереж. 

Вибираючи Mikrotik, ви вибираєте високу надійність, професійний рівень, гнучкість і потужність мережевої операційної системи, а так само, професійну підтримку по всьому світу.

Сертифікат спеціаліста про закінчення 
Розширеного курсу, про основні можливості операційної системи RouterOS і обладнання RouterBoard. Для системних адміністраторів, фахівців з комп'ютерних мереж: "MikroTik Certified

Network Associate"

 

Ремонт і гарантійне обслуговування

   Ремонт і гарантійне обслуговування техніки здійснюється в сервісному центрі NTema за адресою ул.Елени Teлігі 11.

  При наявності необхідних запчастин, ремонт займає до 15 днів. У разі, якщо запчастини потрібно замовляти, термін ремонту може скласти до 45 днів.

  Повернення товару Відповідно до Закону України "Про захист прав споживача" ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Повернення можливе при дотриманні таких умов:

- Збережений товарний вигляд покупки

- Товар в повній комплектації, включаючи пломби і ярлики